fbpx

FIT s Hankou

zdravé tělo s jógou a PortDeBras

PortDeBras ™ 

středa 19:00 hod.

 

 

FIT jóga

nejen pro ženy

pondělí 18:00 hod.

 

Sdečně zvu!

Metylovice 466,

sálek nad Hospůdkou na hřišti,

naboso s lektorkou Hanou Zmitkovou

kdykoliv na tel. 734 494 406

Chci se mít skvěle ve svém těle!

Být FIT – zvenku i zevnitř.

To je prostě NEJ!

Přidáš se?

Jsem lektorkou jógy a PortDeBras ™,

jsem Hana Zmitková.

Jóga i PortDeBras spadají do Body&Mind cvičení, kdy se učíme ovládat své tělo i svou mysl, proto cvičením sílíme na těle a zároveň zklidníme svou mysl, soustředíme se na přítomnost, necháme za dveřmi starosti, jsme jen sami se sebou.

Cvičení jsou pro každého, není potřeba se srovnávat, jen naslouchat svému tělu.

Zdravým pohybem pomůžeme tělu – uvolnit a posílit bolavá záda, střed těla, ruce i nohy, posílíme, a zaroveň odpočineme.

JÓGA – FIT nejen pro ženy

Má lekce jógy začíná postupným pomalým protažením v jednodušších pozicích, rozehřejeme se dýcháním, rozproudíme se pozdravem slunci, vnímáme naše těla. Střední část lekce posílí naše svaly, a pak je protáhneme spolu se šlachami a fasciemi. Využijeme pozice, kdy střídáme stlačování a protahování našich orgánů (travicí, vylučovací, pohlavní,..) a také jednoduché obrácené pozice jako předklony, svíčka, .. Tím dochází k jejich většímu prokrvení a stimulaci, takže při pravidelném cvičení se rychle vylepšuje jejich funkce. Závěr patří úplnému uvolnění těla i mysli.

V malé skupince se mohu všem věnovat individuálně, mohu tak každému pomoci najít tu nej variantu pozice. 

Po mých lekcích se lidé cítí posílení, uvolnění a spokojení. Pravidelné cvičení jógy posiluje celé tělo, omlazuje tělo i duši. Účinky jógy ZDE.

PortDeBras

Společný plynulý pohyb, elegantní a dynamický strečink co posiluje a relaxuje zároveň. 

PDB je něco mezi cvičením a tancem. Na lekci naše pohyby plynou, prvky navazují jeden na druhý. Následováním pohybů lektorky i příjemné hudby posiluješ celé tělo a tvé soustředění lehce uvolní tvou mysl. Charakteristickým prvkem jsou pohyby paží, které se tancem inspirují. Ty spolu s balančními prvky přispívají k bezpečnému posílení svalstva celého trupu, včetně těch zádových, svalstva středu těla, paží a také nohou. Nejsou potřeba žádné pomůcky ani boty.

Cvičení v Metylovicích je ve stoje a je vhodné pro každého, náročnost upravuji podle účastníků. Nemusíš nic umět, ani se obávat neznámého. Každá opakuje pohyby podle svého pocitu, nálady, podle své chuti nebo možností. Jednotlivé prvky jsou jednoduché a postupně se je v rámci jedné lekce jejich opakováním naučíš a na konci si užiješ společný plynulý, posilující a dynamický pohyb. Na lekci si mákneš, ale odcházet budeš uvolněná, s odpočatou myslí.

Pro inspiraci koukni na YT kanál Lucie Dědičová či Ivy Zasada Mojžíškové.

Srdečně zvu, přijď zkusit! Pro info kdykoliv na tel.: 734 494 406.

Máš-li zájem, mohu Tě přidat do skupinky na Messengeru, kde informuji o změnách. Napiš.

Tvá lektorka Hanka Zmitková.

Sleduj mě na sociálních sítích:

Kontakt

Zásady ochrany osobních údajů

Platební brána ComGate