fbpx

FIT s Hankou

Být FIT a lehce žít


Letní FIT jóga zdravě

PO 18:30 Metylovice
ÚT 19:00 Brušperk
6 lekcí 1020,- (2 nepřítomnosti možno vybrat v září),
nebo jednotlivě 170,-

.. 3 poslední týdny v červenci
a 3 poslední týdny v srpnu..

 

Dbej na tělo i o prázdninách
a rezervuj si místo co nejdříve ZDE

FIT jóga

pro každého:

METYLOVICE – PO 18.30

BRUŠPERK – ÚT 19.00

FRÝDEK-MÍSTEK – ÚT 17.00

Jóga pro má ZÁDA

FRÝDEK-MÍSTEK – ČT 18.50

Individuální lekce

– zdravé tělo a záda, pevný střed

Jóga DĚTI

FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ – ST 16.00, 17.00

Očista a restart

jaro a podzim

Pobyty s jógou

Jsem moc ráda, že chceš cvičit s námi!

Hanka Zmitková

 

Pro individuální lekce a dotazy
kdykoliv pište
, domluvíme se.

734 494 406, hana@zmitko.cz

zdravé tělo a svěží mysl s jógou a PortDeBras ™

Rezervuj ZDE

Mít se skvěle ve svém těle.

Být FIT a lehce žít.

Přidáš se?

Jsem lektorkou jógy a PortDeBras ™, jsem

Hana Zmitková.

Hanka Zmitková

Pohyb je život a ten můj byl plný pohybu vždycky. Pomáhá mému tělu i duši, mohu cítit čirou radost a spokojenost sama se sebou. Tenhle princip předávám na svých lekcích a na pravidelných programech očistného restartu nejen jídlem. Být FIT totiž neznamená jen se dřít. Správný pohyb, jeho správná intenzita a její sřídání s myšlenkou na hranice nejen svého těla, nám dovolují zkrátka lehce žít. Inspiruji a motivuji k tomu všechny, kteří se připojí a dělá mi to obrovskou radost.


Při lekcích jógy beru vždy ohled na zdravý pohyb a zohledňuji momentální limity našich těl. Na cvičeních pro ozdravění zad vycházím i z vlastních zkušeností přetížení páteře a léčení se cvičením. Díky tomu teď dovedu problémům předcházet a dělá mi opravdovou radost předávat vše druhým.

A mám radost i z dětí, kterým na lekcích jógy vytvářím prostor pro jejich kreativitu při pozicích. Užívám si okamžiky jejich přímočarosti a jednoduchých napadů.


Na závěr lekcí jógy učím, jak se dostat nejblíž k sobě samým v meditaci, pomocí technik mindfulness.

 Lekce PortDeBras jsem objevila při řešení problémů s plotýnkou a od té doby předávám ten elegantní, zocelující pohyb dál.

Pravidelně 2x ročně pořádám Očistu a restart nejen jídlem, 9 dní v podporující skupince čistíme svá těla lehkým a výživným jídlem.


Jsem designérkou interiérů a fotografuji portréty. Miluji tanec, turistiku, děti, psa a manžela:))).

Něco o mém Body&Mind cvičení

Při cvičení jógy i PortDeBras se učíme ovládat své tělo i svou mysl, proto cvičením sílíme na těle a zároveň zklidníme svou mysl, soustředíme se na přítomnost, necháme za dveřmi starosti, jsme jen sami se sebou.

Cvičení jsou pro každého, není potřeba se srovnávat, jen naslouchat svému tělu.

Zdravým pohybem pomůžeme tělu – uvolnit a posílit bolavá záda, střed těla, ruce i nohy, posílíme, a zaroveň odpočineme.

FIT JÓGA nejen pro ženy

Má lekce jógy začíná postupným pomalým protažením v jednodušších pozicích, rozehřejeme se dýcháním, rozproudíme se pozdravem slunci, vnímáme naše těla. Střední část lekce posílí naše svaly, a pak je protáhneme spolu se šlachami a fasciemi. Využijeme pozice, kdy střídáme stlačování a protahování našich orgánů (travicí, vylučovací, pohlavní,..) a také jednoduché obrácené pozice jako předklony, svíčka, .. Tím dochází k jejich většímu prokrvení a stimulaci, takže při pravidelném cvičení se rychle vylepšuje jejich funkce. Závěr patří úplnému uvolnění těla i mysli.

Každému, kdo potřebuje, pomáhám najít tu nej variantu pozice. 

Po mých lekcích se lidé cítí posílení, uvolnění a spokojení. Pravidelné cvičení jógy posiluje celé tělo, omlazuje tělo i duši. Účinky jógy ZDE.

PortDeBras

Společný plynulý pohyb, elegantní a dynamický strečink co posiluje a relaxuje zároveň. 

PDB je něco mezi cvičením a tancem. Na lekci naše pohyby plynou, prvky navazují jeden na druhý. Následováním pohybů lektorky i příjemné hudby posiluješ celé tělo a tvé soustředění lehce uvolní tvou mysl. Charakteristickým prvkem jsou pohyby paží, které se tancem inspirují. Ty spolu s balančními prvky přispívají k bezpečnému posílení svalstva celého trupu, včetně těch zádových, svalstva středu těla, paží a také nohou. Nejsou potřeba žádné pomůcky ani boty.

Cvičení v Metylovicích je ve stoje a je vhodné pro každého, náročnost upravuji podle účastníků. Nemusíš nic umět, ani se obávat neznámého. Každá opakuje pohyby podle svého pocitu, nálady, podle své chuti nebo možností. Jednotlivé prvky jsou jednoduché a postupně se je v rámci jedné lekce jejich opakováním naučíš a na konci si užiješ společný plynulý, posilující a dynamický pohyb. Na lekci si mákneš, ale odcházet budeš uvolněná, s odpočatou myslí.

Pro inspiraci koukni na YT kanál Lucie Dědičová či Ivy Zasada Mojžíškové.

JÓGA pro má ZÁDA

Harmonizuje záda a celý trup. Pomáhá unaveným a bolavým zádům.

Svou pozornost obracíme ke své páteři a svalům, které ji podepírají a zajišťují její pružnost. Posílíme a protáhneme svaly zad, břicha, hluboké svaly trupu a vše, co dělá páteř rovnou a delší. Obratle se zdravým cvičením rozestupují, svaly sílí, tělo je pružnější a trup se omlazuje.

Závěrečná voňavá relaxace laskavě uvolní naše těla i mysl, cítíme se příjemně.

Srdečně zvu, přijď zkusit! Pro info kdykoliv na tel.: 734 494 406.

Tvá lektorka Hanka Zmitková.

Fit s Hankou

Sledujte mě na sociálních sítích:

Ozvěte se, ráda pomohu: 734 494 406, hana@zmitko.cz

Zásady ochrany osobních údajů

zpět DOMŮ